Політика конфіденційності

Моніторинг наших відвідувачів

Ми вимірюємо відвідувачів нашого сайту за допомогою Google Analytics. Дані сервіси записують, які сторінки ви переглядаєте в межах нашого сайту, як ви прийшли на наш сайт, а також деякі основні відомості про ваш комп'ютер. Вся ця інформація є анонімною, ми тільки отримуємо інформацію про кількість відвідувань. Дані, які ми збираємо від Google Analytics, допомагають нам зрозуміти, які частини наших сайтів більш відвідувані, як люди потрапляють на наш сайт і так далі. Як і більшість веб-сайтів, ми використовуємо цю інформацію, щоб зробити наш сайт краще. Ви можете дізнатися більше про Google Analytics або відмовитися, якщо ви хочете. Більш детально, як Google може використовувати файли cookie, ви можете подивитися тут.

Facebook, Instagram та інші соціальні мережі

Ці послуги надають соціальні кнопки та аналогічні функції, які ми використовуємо на нашому сайті, наприклад такі кнопки, як "Like" або посилання на соціальні мережі. Для цього ми вставили код, який вони надають, але ми не контролюємо його виконання. Для виконання функції їх кнопки зазвичай знають, що ви увійшли в систему. У нас немає ніякого доступу до цієї інформації. Соціальні мережі можуть знати, що ви читаєте цей сайт, якщо ви зареєстровані в даній мережі.

Якщо Ви зареєструвалися

Коли ви реєструєтесь на нашому сайті, ми записуємо конкретну особисту інформацію про вас, наприклад, ваше ім'я та адресу електронної пошти. використовуються в будь-який час.

Оновлення політики конфіденційності

Ми можемо оновити даную політику конфіденційності, зокрема, у міру зміни технології. Ви завжди можете перевірити цю сторінку для отримання останньої версії. Ми також можемо повідомити вас про зміни в нашій політиці конфіденційності по електронній пошті.

callback